Додайте товари для порівняння

Автокрісло Evenflo™ EveryFit 3-в-1 - Atlas Green

В наявності
Артикул: CS300212349
13 499 грн
Виберіть колір
Характеристики
Виробник Evenflo
Група 0/1/2/3+
Вага дитини від 1,8 кг до 55 кг
Зріст дитини від 43 до 145 см
Вік дитини з народження до 12 років
Напрямок руху в обидві сторони
Сертифікація
CMVSS 213; CMVSS 302; FMVSS 213; FMVSS 302; NHTSA; Сертифікат відповідності № UA.CB.051-20
Країна виробництва США
Розмір автокрісла (ш*г*в) 49х56х63-78
Розміри посадкового місця (ш*г*в) 36х38х68
Фіксація за допомогою ISOFIX
Так
Фіксація штатним ременем безпеки Так
Автоматичний натяг ISOFIX Ні
Механічний натяг ISOFIX Так
Установка проти напрямку руху Так
Параметри установки проти напрямку руху Вага дитини 1,8-18,1 кг; зріст 43-102 см
Установка в напрямку руху з використанням внутрішніх 5-точкових пасків Так
Параметри установки в напрямку руху з використанням внутрішніх 5-точкових пасків Вага дитини 10-29,5 кг; зріст 71-124 см; вік від 24 міс
Установка в напрямку руху без використання внутрішніх 5-точкових пасків Так
Параметри установки в напрямку руху без використання внутрішніх 5-точкових пасків Вага дитини 18-54,4 кг; зріст 112-145 см; вік від 4 років
Установка в якості сидіння-бустера без спинки Ні
Кількість рівнів регулювання підголівника 12
Кількість положень нахилу спинки всього 4
Кількість положень нахилу спинки проти напрямку руху 3
Кількість положень нахилу спинки за напрямком руху 1
Нахил спинки для сну проти напрямку руху 150 градусів
Нахил спинки для сну в напрямку руху 137 градусів
Навантаження на внутрішні паски автокрісла до 30 кг
Фіксація плечових пасків
з підголівником
Система кріплення ременів
SafeArmour™
Наявність страхувального/якірного ременя
Так
Бічний захист Так
Захист при лобовому зіткненні Так
Захист при перекиданні Так
Технологія SensoreSafe™
Ні
Швидкознімний чохол EZ OFF Так/500 циклів прання
Внутрішній вкладиш Цільний
Вага автокрісла без упаковки 8,5 кг (в упаковці 10,5 кг)
Гарантія 10 років

Автокрісло Evenflo™ EveryFit 3-в-1

Автокрісло Evenflo™ EveryFit 3-в-1  — це універсальне автокрісло, яке забезпечує безпеку та довговічність для вашої дитини. Це автокрісло, яке вам знадобиться, оскільки воно поєднує в собі функції як для новонародженої дитини, так і для дитини шкільного віку.

Особливості:

 • Універсальне дитяче автомобільне крісло Evenflo EveryFit 3-в-1 призначене для комфортного та безпечного перевезення дітей вагою від 1,8 до 54,4 кг в транспортних засобах.
 • 10 РОКІВ ВИКОРИСТАННЯ: Забезпечує захист протягом 10 років! Єдине автокрісло, яке вам знадобиться, EveryFit 3-в-1, поєднує в собі функції як для новонародженої дитини, так і для дитини шкільного віку., щоб забезпечити безпеку та довговічність для вашої зростаючої дитини
 • 10 РОКІВ ГАРАНТІЇ в Україні. Компанія Evenflo Company Inc. є лідером ринку дитячих автокрісел і є частиною найбільшого виробника дитячих товарів у світі компанії Goodbaby International. Продукція бренду Evenflo ™ відповідає всім необхідним нормам безпеки і в підтвердження цього на автокрісла бренду Evenflo ™ поширюється розширена гарантія до 10 років.

 • Американська компанія Evenflo перша в усьому світі стала тестувати свої крісла в умовах перекидання транспортного засобу, внаслідок чого була розроблена і запатентована ексклюзивна технологія ROLLOVER TESTED, яка гарантує захист дитини при перевертанні автомобіля.

 • Для виготовлення пластикових деталей автокрісла використовується виключно первинний пластикякий при ударі лише деформується, а не ламається. Це означає, що в момент удару не буде відламаних частин з гострими кутами, які створюють додаткову небезпеку для дитини та можуть її поранити. Корпус може вигнутися, але при цьому збереже свою цілісність.
 • Фірмова система SafeArmour це додаткова точка кріплення внутрішніх плечових ременів на грудях у дитини, яка розсіює енергію удару і обмежує рух голови і тіла.

 • Сучасний дизайн і обробка: використання нових технік для обробки зрізів, продумані комбінації кольорів, використання тиснення тканини для створення ефекту глибини це все робиться для того, щоб не тільки забезпечити комфорт і безпеку вашій дитині, а й подарувати естетичне задоволення батькам.
 • Інноваційна сітчаста тканина з технологією циркуляції повітря забезпечує більш спокійну та безпечну поїздку за рахунок терморегулюючих властивостей.

 • Максимальний кут нахилу з положенням для сну. Дитина, перебуваючи в кріслі в положенні, яке відповідає її віку та параметрам, може як сидіти, так і спати без необхідності змінювати нахил спинки автокрісла. При цьому дитині комфортно, мінімальне навантаження на спину, голівка дитини не "клює" під час сну, а вам не потрібно щомиті стежити за тим, чи не заснув малюк, щоб змінити нахил спинки крісла.

 • У моделі EveryFit 3-в-1 12 рівнів регулювання підголівника за висотою. Висота підголівника повинна бути відрегульована таким чином, щоб вуха малюка перебували посередині підголівника.

 • Внутрішні плечові паски регулюються по висоті разом з підголівником.
 • Подовжені внутрішні плечові паски автокрісла призначені для перевезення дітей вагою до 30 кг. Ця опція також дозволить вам бути впевненими в тому, що ваша дитина поміститься в крісло в зимовому одязі.
 • Швидкознімний чохол EZ OFF - ви легко можете зняти чохол, щоб випрати або висушити його, при цьому не знімаючи внутрішні плечові паски.
 • Тканина чохла автокрісла витримує більше 500 циклів машинного прання. Тепер не потрібно турбуватися про те, що дитина забруднить оббивку крісла. Якщо ви фанат чистоти і будете прати чохол кожні два тижні, він здатний прослужити вам 20 років.

 • Для більшого комфорту під час поїздки в моделі EveryFit 3-в-1 передбачена зйомна підставка для снеків.
 • Якірний/страхувальний ремінь є важливою складовою комплекту автокрісла. Цей ремінь являється додатковою точкою фіксації верхньої частини спинки автокрісла для кращого захисту голівки дитини при ударах спереду/ззаду.

 • Автокрісло розроблено, протестовано та виготовлено в США. Сертифіковано в США та в Україні.

 • Дозволено виїзд в Європейський Союз. Європейська сертифікація регламентує виключно імпортвиробництво та реалізацію продукції на території ЕС. Саме тому заїжджати та подорожувати територією ЕС Ви можете з будь-яким кріслом будь-якої сертифікації. Те, якому кріслу довіряти безпеку Вашої дитини – це Ваше право. Також варто зазначити, що автокрісло – це компонент Вашого автомобіля. І якщо Ви подорожуєте через декілька країн з різними вимогами до сертифікації, Вам не має потреби під кожну країну купувати автокрісло. Повторюємо: те, якому кріслу довіряти безпеку Вашої дитини – це Ваше право.

 • Заміна автокрісла в разі ДТП.  Компанія Evenflo дбає про найменших пасажирів і гарантує безпечні поїздки протягом 10 років з розширеною гарантією на автокрісла.

  Для нас найголовніше – безпека дитини, саме тому ми готові замінити дитяче автокрісло бренду Evenflo, якщо воно було пошкоджено в ДТП, протягом гарантійного терміну.

Отличное кресло для малыша 9 месяцев. В свои 9 месяцев наш малыш протестировал автокресло Everyfit. Первая его поездка была длительностью 5 часов и почти всю дорогу малыш спал. Очень удобное,мягкое кресло. Надёжные ремни безопасности, регулируемая спинка( 3 положения). Мы почти всю дорогу спали на втором положении. Легко устанавливается с помощью isofix,если разобраться в инструкции, предварительно рекомендую посмотреть видео по установке. Огромное спасибо службе поддержки!!! Это наше первое автокресло,выбирали очень тщательно. Изначально рассматривали другую модель- немного подешевле,но посоветовали данную модель из-за ряда преимуществ. Сможем использовать кресло до 12 лет,а не до 7, как в другом кресле. Совсем не сожалею,что остановились на Everyfit,хотя это кресло и дороже было на 1500 грн. И на это кресло гарантия 10 лет. Будем и дальше использовать,спасибо за качество!
Відповісти
Доброго дня. Цікавить як в цій моделі регулюється спинка? Як перейти в положення для сну?
Відповісти
Олександр, дякуємо вам за залишений коментар.
Вам немає потреби змінювати нахил спинки автокрісла, якщо ваш малюк заснув у автокріслі Evenflo. В автокріслах Evenflo передбачено такий кут нахилу спинки, який дозволяє дитині комфортно сидіти та спати з мінімальним навантаженням на хребет малюка. При цьому голівка не "клює", коли малюк спить в автокріслі. Нахил спинки автокрісла змінюється залежно від віку та зросту дитини.
Також звертаємо вашу увагу на те, що стандартами безпеки заборонено перевозити дітей в лежачому положенні "обличчям вперед".
Відповісти
Хочемо придбати крісло. Незрозуміле кріплення ізофікс. Має бути жорстке, а тут пасами? Як затягувати? І чому відсутні подушки безпеки?
Відповісти
Наташа, дякуємо вам за залишений коментар.
В автокріслах бренду Evenflo замість жорсткої бази для фіксації крісла в ISOFIX використовуються гнучкі кріплення Latch. Використання гнучких кріплень суттєво зменшує вагу автокрісла та дає можливість за рахунок цього довше перевозити дітей в автокріслі, зафіксованому в ISOFIX. Оскільки сумарна вага дитини разом з автокріслом не повинна перевищувати величину дозволеного навантаження на вбудований ISOFIX автомобіля.
Гнучкі кріплення Latch виготовляються з того ж матеріалу, що і штатні паски безпеки автомобілів. Їх міцність та надійність підтверджена наявністю відповідних сертифікацій.
В моделі EveryFit LX кріплення фіксуються відповідними застібками до вбудованої скоби ISOFIX, після чого потрібно натиснути на крісло та затягнути пасок Latch, щоб прибрати люфт.
Використання подушок безпеки в автокріслах поки що знаходиться на стадії розробки.
Для отримання більш детальної консультації напишіть, будь ласка, ваш номер телефону і наш менеджер вам зателефонує.
Також на нашому сайті є стаття з описом гнучкого кріплення Latch в розділі "Блог".
Додатково ви можете переглянути відеоогляди щодо встановлення автокрісла.
Відповісти
Чудове та багатофункціональне кріселко. Має багато варіантів закріплення в авто, враховуючи те що може бути і в лежачому ( для малюка ), і в півлежачому положеннях, чого не має в багатьох інших брендах. Анкера для isofix виконані на пасках - що дуже класно як на мене, бо при їзді нічого не гримить. Порадували якість матеріалів та й і те що воно доволі мяке на відміну від всяких chicco в тій же ціні, які як «стілець» обтягнутий тканиною... Якщо щось не є зрозумілим з інструкції - на Youtube можна знайти багато детальних відеоінструкцій як і що кріпити. Дитинці комфортно!
Відповісти
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору