Додайте товари для порівняння

Автокрісло Evenflo™ All4One DLX - Belmont Brown

В наявності
Артикул: 39312442COM
13 499 грн
15 499 грн
Виберіть колір
Характеристики
Виробник Evenflo
Група 0/1/2/3+
Вага дитини від 1,8 кг до 55 кг
Зріст дитини від 43 до 145 см
Вік дитини з народження до 12 років
Напрямок руху в обидві сторони
Сертифікація
CMVSS 213; CMVSS 302; FMVSS 213; FMVSS 302; NHTSA
Країна виробництва США
Розмір автокрісла (ш*г*в) 48*63*60
Розміри посадкового місця (ш*г*в) 36*34*67
Фіксація за допомогою ISOFIX
Так
Фіксація штатним ременем безпеки Так
Автоматичний натяг ISOFIX Напівавтоматичний натяг/EasyClick
Установка проти напрямку руху Так
Параметри установки проти напрямку руху Вага дитини 1,8-18 кг; зріст 43-101см
Установка в напрямку руху з використанням внутрішніх 5-точкових пасків Так
Параметри установки в напрямку руху з використанням внутрішніх 5-точкових пасків Вага дитини 10-29,4 кг; зріст 71-124 см; вік від 24 міс
Установка в напрямку руху без використання внутрішніх 5-точкових пасків Так
Параметри установки в напрямку руху без використання внутрішніх 5-точкових пасків Вага дитини 18-54,4 кг; зріст 112-145 см; вік від 4 років
Установка в якості сидіння-бустера без спинки Так
Параметри установки в якості сидіння-бустера без спинки Вага дитини 18-54,4 кг; зріст 112-145 см; вік від 4 років
Кількість рівнів регулювання підголівника 12
Кількість положень нахилу спинки всього 6
Кількість положень нахилу спинки проти напрямку руху 4
Кількість положень нахилу спинки за напрямком руху 2
Нахил спинки для сну проти напрямку руху 159 градусів
Нахил спинки для сну в напрямку руху 137 градусів
Навантаження на внутрішні паски автокрісла До 30 кг
Фіксація плечових пасків
З підголівником
Система кріплення ременів
SensorSafe™
Наявність страхувального/якірного ременя
Так
Посилений каркас SafeGuard ™
Так
Бічний захист Так
Захист при лобовому зіткненні Так
Захист при перекиданні Так
Технологія SensoreSafe™
Так
Швидкознімний чохол EZ OFF Так/500 циклів прання
Внутрішній вкладиш Роздільний
Вага автокрісла без упаковки 9.5 кг (в упаковці 11.8 кг)
Гарантія 10 років

Подивіться ближче на автокрісло, створене для вашого цифрового життя: автокрісло Evenflo™ All4One™ DLX 4-в-1 із технологією SensorSafe.

Поки ваша увага зосереджена на дорозі, інтегрована технологія SensorSafe™ миттєво попереджає вас через ваш телефон про чотири потенційно небезпечні ситуації з вашою дитиною:

 1. розстібнута защіпка на грудях
 2. небезпечна температура
 3. дитина без нагляду в машині
 4. дитина сидить занадто довго в автокріслі.

Завдяки технології SensorSafe™ автокрісло All4One™ DLX 4-в-1 безперечно є розумним вибором.

Але це також універсальний вибір, тому що це автокрісло росте разом з вашою дитиною і розраховане на використання від народження до 12 років. Протягом 12 років використання це автокрісло адаптується до кожного етапу розвитку і підходить для дітей вагою від 1,8 до 54,4 кг (від народження до 145 см зросту).

Завдяки чотирьом режимам «4-в-1» автокрісло можна регулювати в залежності від росту та ваги дитини – від положення проти напрямку руху, для самих маленьких, до бустера з спинкою та без спинки, для дітей вагою 55 кг, тобто віком 12 років.

 • Перевірена роками система кріплення Isofix EasyClick™, що забезпечує надійний захист. Система EasyClick™ в 3 рази надійніше закріплює автокрісло в систему Isofix автомобіля, ніж у аналогічних моделей на ринку.

 • Модель All4One™ DLX 4-в-1  можливо фіксувати як за допомогою штатного паска безпеки автомобіля, так і за допомогою вбудованої системи ISOFIX.

 • До того ж автокрісло All4One™ DLX 4-в-1 — це єдине автокрісло «4-в-1», яке має сертифікат GREENGUARD® за низький рівень хімічних викидів, щоб створити здоровіше середовище для вашої дитини. Оскільки життя плину в інтенсивному ритмі, автокрісло також має зручний чохол для швидкого очищення, який легко зняти та помити.

 • Американська компанія Evenflo перша в усьому світі стала тестувати свої крісла в умовах перекидання транспортного засобу, внаслідок чого була розроблена і запатентована ексклюзивна технологія ROLLOVER TESTED, яка гарантує захист дитини при перевертанні автомобіля.

 • Для додаткового захисту автокрісло All4One™ DLX 4-в-1 оснащено додатковою технологією захисту від бічного удару, яка допомагає поглинати енергію в разі зіткнення.

І на цьому переваги не закінчуються!

 • Для виготовлення пластикових деталей автокрісла використовується виключно первинний пластик, який при ударі лише деформується, а не ламається. Це означає, що в момент удару не буде відламаних частин з гострими кутами, які створюють додаткову небезпеку для дитини та можуть її поранити. Корпус може вигнутися, але при цьому збереже свою цілісність.
 • Підголівник має 12 положень регулювання по висоті, зручні ремені безпеки регулюється лише однією рукою, плечові отвори для штатного ременя безпеки допомагають правильно пристебнути дитину та багато іншого.

 • 6 рівнів нахилу спинки автокрісла дають вам можливість вибрати максимально зручне положення.

 • Крім того, подвійні інтегровані підстаканники тримають напої в межах досяжності вашої дитини, а знімний піднос для закусок можна мити в посудомийній машині.

 • Подовжені внутрішні плечові паски автокрісла призначені для перевезення дітей вагою до 30 кг. Ця опція також дозволить вам бути впевненими в тому, що ваша дитина поміститься в крісло в зимовому одязі.

 • Якірний/страхувальний ремінь є важливою складовою комплекту автокрісла. Цей ремінь являється додатковою точкою фіксації верхньої частини спинки автокрісла для кращого захисту голівки дитини при ударах спереду/ззаду. 

 • Швидкознімний чохол EZ OFF - ви легко можете зняти чохол, щоб випрати або висушити його, при цьому не знімаючи внутрішні плечові паски.
 • Тканина чохла автокрісла витримує більше 500 циклів машинного прання. Тепер не потрібно турбуватися про те, що дитина забруднить оббивку крісла. Якщо ви фанат чистоти і будете прати чохол кожні два тижні, він здатний прослужити вам 20 років.

 • Автокрісло розроблено та протестовано в США. Сертифіковано в США.

 • Дозволено виїзд в Європейський Союз

Європейська сертифікація регламентує виключно імпортвиробництво та реалізацію продукції на території ЕС. Саме тому заїжджати та подорожувати територією ЕС Ви можете з будь-яким кріслом будь-якої сертифікації. Те, якому кріслу довіряти безпеку Вашої дитини – це Ваше право. Також варто зазначити, що автокрісло – це компонент Вашого автомобіля. І якщо Ви подорожуєте через декілька країн з різними вимогами до сертифікації, Вам не має потреби під кожну країну купувати автокрісло. Повторюємо: те, якому кріслу довіряти безпеку Вашої дитини – це Ваше право.

Поєднуйте все необхідне в автокріслі протягом 10 років! Автокрісло Evenflo All4One™ DLX 4-в-1!

Відеоогляди

ВІДЕОІНСТРУКЦІЇ

Фіксація автокрісла All4One™ DLX 4-в-1 за допомогою ISOFIX в положенні "обличчям назад"

Фіксація автокрісла All4One™ DLX 4-в-1 штатним паском безпеки автомобіля в положенні "обличчям назад"

Фіксація автокрісла All4One™ DLX 4-в-1 в ISOFIX в положенні "обличчям вперед"

Фіксація автокрісла All4One™ DLX 4-в-1 штатним паском безпеки автомобіля в положенні "обличчям вперед"

Фіксація автокрісла All4One™ DLX 4-в-1 у вигляді бустера зі спинкою (без використання внутрішніх плечових пасків)

Фіксація автокрісла All4One™ DLX 4-в-1 у вигляді бустера без спинкою (без використання внутрішніх плечових пасків)

Фіксація автокрісла All4One™ DLX 4-в-1 в систему ISOFIX за допомогою технології EasyClick™

Розпаковка автокрісла All4One™ DLX 4-в-1

Як зняти всі тканинні елементи автокрісла All4One™ DLX 4-в-1?

Регулювання ременів безпеки та підголівника автокрісла All4One™ DLX 4-в-1

Хочу подякувати Вашу компанію за все ,що Ви для нас зробили! Наша сім'я попала в ДТП і завдяки дитячому автокріслу наша дитина залишилась жива. Коли керівництво компанії дізналося за цю ситуацію, то відразу відгукнулися і замінили нам крісло на абсолютно нове. Вели подяка усім , а особливо Олександру.
З великою повагою родина Маргарян.
Відповісти
Купили автокрісло Evenflo All4one для нашого малюка, коли йому було 3 місяці. Дуже задоволені покупкою. Крісло дуже зручне і комфортне. Також сподобалася система SensorSafe, яка попереджає про розстебнуту лямку безпеки, небезпечну температуру і відсутність дитини в автокріслі. В цілому, автокрісло дуже якісне і надійне, рекомендую
Відповісти
Автокрісло Evenflo All4one - це ідеальний вибір для батьків, які часто подорожують. Крісло зручне і комфортне, а також має ряд додаткових функцій, які роблять його максимально функціональним.
Відповісти
Найкраще рішення для тих, хто хоче, щоб їхня дитина була в безпеці під час поїздок. Крісло відповідає усім вимогам безпеки, а також має ряд додаткових функцій, які роблять його максимально комфортним для дитини.
Відповісти
це відмінний вибір для батьків, які хочуть, щоб їхня дитина була в безпеці, але не хочуть переплачувати за зайві функції. Крісло відповідає усім вимогам безпеки, але при цьому має доступну ціну
Відповісти
Ще 3 коментаря
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору