Що таке SensorSafe™?

Всі знають, наскільки важлива безпека в автомобілі, особливо коли ви подорожуєте з малюками. Правду кажучи, ваша дитина - це найцінніше, що потрібно захищати. Є так багато всього, що можна і не можна робити відносно безпеки автомобіля, важко встигати за тим, що краще і безпечніше для вашої дитини. Неперевершена команда Evenflo прагне допомогти вам зробити це трохи простіше з їх інноваційною технологією SensorSafe™.
SensorSafe™ - це нова революційна технологія від Evenflo. Вона поєднує в собі інтелектуальні інновації з вишуканим дизайном, щоб забезпечити спокій і безпеку вашої дитини. Защіпка SensorSafe™, яка прикріплена до ременів безпеки автокрісла, підключається до смартфону, щоб забезпечити комфортні умови подорожі в автокріслі Evenflo™.

 

Місія SensorSafe™ - допомогти запобігти критичним ситуаціям, що можуть відбутися в автомобілі.

SensorSafe™ попередить вас в наступних ситуаціях:

  1. Розстібнута защіпка - якщо ваша дитина розстібне защіпку
  2. Некомфортна температура - якщо температура навколишнього середовища навколо вашої дитини занадто висока або занадто низька
  3. Потрібен відпочинок - якщо ваша дитина сидить занадто довго в автокріслі
  4. Дитина сама в автомобілі - якщо ваша дитина залишена без нагляду в машині

Як працює SensorSafe™?

Всі оповіщення приймаються за допомогою Bluetooth на вашому смартфоні через зручний додаток SensorSafe™

Розстібнута защіпка

SensorSafe™ пристебнутий на ременях безпеки не тільки допомагає закріпити ремінь правильно та унеможливлює вислизання дитини с під ременів. Він також попереджає вас через push-повідомлення на вашому смартфоні, якщо вашій дитині вдається відкрити защіпку.

Некомфортна температура

SensorSafe™ також гарантує, що ваша дитина завжди подорожує при безпечній температурі. Він контролює температуру навколо автомобіля і коли температура стає занадто високою або занадто низькою, ви будете попереджені.
Попередження активується, коли температура навколишнього середовища досягає 35C або падає до 7C. Це допоможе запобігти перегріву чи переохолодженню вашої дитини в машині.

Потрібен відпочинок

Щоб ваша дитина не сиділа в машині довше, ніж це вважається безпечним (більше 2 годин), попередження про перерву інформує вас про те, що нагрудна защіпка SensorSafe™ була закрита протягом тривалого періоду часу.
Додаток порекомендує вам зробити перерву і на деякий час забрати малюка з автомобільного крісла, щоб дати вашій дитині можливість відпочити.

Попередження, що дитина залишилася в машині

Ця функція допомагає батькам бути впевненими в тому, що подорожі завжди будуть безпечними. Якщо водій автомобіля залишає транспортний засіб, защіпка SensorSafe™ все ще застебнута, а всередині знаходиться дитина, користувач отримає повідомлення про те, що дитина все ще знаходиться в автомобілі без нагляду.
Якщо після 3 хвилин нічого не зміниться, ви можете за замовчуванням в додатку налаштувати відправлення повідомлень своїм екстреним контактам, інформуючи їх про те, що дитину залишили в машині, а також про її місцезнаходження.

SensorSafe™. Завантажити додаток можливо за наступними посиланнями.

Запитання-відповіді про технологію SensorSafe™

1. За якої температури програма SensorSafe надсилає попередження?

Коли температура в салоні автомобіля перевищує 35°C або падає нижче 7°C, додаток SensorSafe App надсилає сповіщення, яке супроводжується звуковим попередженням.

2. Скільки сімейних екстрених контактів можна зберегти в додатку? Як це працює?

У додатку SensorSafe ви можете запросити членів сім’ї (або будь-якого опікуна), які отримають сповіщення у разі залишення дитини з останнім відомим місцезнаходженням автомобіля. Вони повинні завантажити програму SensorSafe і прийняти запрошення. Вони будуть сповіщені за допомогою push-сповіщень (і відправнику, і одержувачу потрібне підключення до Інтернету). Немає обмежень щодо кількості сімейних екстрених контактів, які можна ввести.

3. Чи повідомить SensorSafe членів родини про місцезнаходження мого автомобіля?

У разі надзвичайної ситуації (дитина залишилася одна в машині) SensorSafe надішле сповіщення контактам екстрених випадків. У цьому повідомленні міститься інформація про розташування автокрісла в момент, коли програма помітила, що дитину залишили. Щоб використовувати цю функцію, необхідно дозволити додатку визначення місцезнаходження. Місцезнаходження не визначається в інший час, окрім моменту, коли дитина залишилася сама.

4. Чи можна кілька смартфонів одночасно підключити до однієї защіпки SensorSafe?

Одну защіпку SensorSafe можна додати до необмеженої кількості смартфонів, але на кожному смартфонів потрібно зареєструвати окремий аккаунт, а не заходити під одним і тим же аккаунтом з різних смартфонів. В подальшому власники акаунту можуть перемикати доступ до защіпки залежно від того, хто перебуває з дитиною в певний час.

5. Чи можна кілька кліпс SensorSafe підключити до одного смартфона?

Так. До одного смартфону та облікового запису користувача можна підключити до 7 защіпок SensorSafe. Вам потрібно буде зареєструвати кожну защіпку в мобільному обліковому записі SensorSafe.

6. Чи програма безкоштовна для завантаження та використання?

Додаток SensorSafe можна безкоштовно завантажити в Apple App Store і Google Play Store та не передбачає додаткових покупок.

7. Якщо в автомобілі є кілька автокрісел, чи розпізнає їх програма SensorSafe?

Защіпки SensorSafe, прикріплені до автокрісла, повинні бути зареєстровані/з’єднані з додатком, перш ніж система їх автоматично розпізнає. Підключивши перший SensorSafe, ви можете додати до 7 SensorSafe, і програма з’єднається з ними та розрізнить їх, щоб їх можна було контролювати одночасно в 1 автомобілі.

Відео SensorSafe™