Що таке SensorSafe™?

Всі знають, наскільки важлива безпека в автомобілі, особливо коли ви подорожуєте з малюками. Правду кажучи, ваша дитина - це найцінніше, що потрібно захищати. Є так багато всього, що можна і не можна робити відносно безпеки автомобіля, важко встигати за тим, що краще і безпечніше для вашої дитини. Неперевершена команда Evenflo прагне допомогти вам зробити це трохи простіше з їх інноваційною технологією SensorSafe™.
SensorSafe™ - це нова революційна технологія від Evenflo. Вона поєднує в собі інтелектуальні інновації з вишуканим дизайном, щоб забезпечити спокій і безпеку вашої дитини. Защіпка SensorSafe™, яка прикріплена до ременів безпеки автокрісла, підключається до смартфону, щоб забезпечити комфортні умови подорожі в автокріслі Evenflo™.

Місія SensorSafe™ - допомогти запобігти критичним ситуаціям, що можуть відбутися в автомобілі.

SensorSafe™ попередить вас в наступних ситуаціях:

  1. Розстібнута защіпка - якщо ваша дитина розстібне защіпку
  2. Некомфортна температура - якщо температура навколишнього середовища навколо вашої дитини занадто висока або занадто низька
  3. Потрібен відпочинок - якщо ваша дитина сидить занадто довго в автокріслі
  4. Дитина сама в автомобілі - якщо ваша дитина залишена без нагляду в машині

Як працює SensorSafe™?

Всі оповіщення приймаються за допомогою Bluetooth на вашому смартфоні через зручний додаток SensorSafe™

Розстібнута защіпка

SensorSafe™ пристебнутий на ременях безпеки не тільки допомагає закріпити ремінь правильно та унеможливлює вислизання дитини с під ременів. Він також попереджає вас через push-повідомлення на вашому смартфоні, якщо вашій дитині вдається відкрити защіпку.

Некомфортна температура

SensorSafe™ також гарантує, що ваша дитина завжди подорожує при безпечній температурі. Він контролює температуру в салоні автомобіля і коли температура стає занадто високою або занадто низькою, ви будете попереджені.
Попередження активується, коли температура в автомобілі досягає 35C або падає до 7C. Це допоможе запобігти перегріву чи переохолодженню вашої дитини в машині.

Потрібен відпочинок

Щоб ваша дитина не сиділа в машині довше, ніж це вважається безпечним (більше 2 годин), попередження про перерву інформує вас про те, що нагрудна защіпка SensorSafe™ була закрита протягом тривалого періоду часу.
Додаток порекомендує вам зробити перерву і на деякий час забрати малюка з автомобільного крісла, щоб дати вашій дитині можливість відпочити.

Попередження, що дитина залишилася в машині

Ця функція допомагає батькам бути впевненими в тому, що подорожі завжди будуть безпечними. Якщо водій автомобіля залишає транспортний засіб, защіпка SensorSafe™ все ще застебнута, а всередині знаходиться дитина, користувач отримає повідомлення про те, що дитина все ще знаходиться в автомобілі без нагляду.
Якщо після п'яти хвилин нічого не зміниться, ви можете за замовчуванням в додатку налаштувати відправлення повідомлень своїм екстреним контактам, інформуючи їх про те, що дитину залишили в машині, а також про її місцезнаходження.

SensorSafe™. Завантажити додаток можливо за наступними посиланнями.